• 08:00 - 23:30

  • Çalışma Saatlerimiz

GÖLBAŞI EV EŞYASI DEPOLAMA

Eşya depolama, mutfak: mutfak da bulunan bili mum kırılacak türden eşyalarınız kâğıtlara sarılarak çelik karton kolilere yerleştirilir ve kolilerin üzerine mutfak ibaresi not düşürülür.

Mutfak da bulunan beyaz eşyalarınız tesisatlarından sökülür ve aynı malzemeyle paketlenerek ev eşyası depolama ya uygun hale getirilir evinizde öncelikle beyaz eşyalarınız olmak üzere bazı eşyalarda eşyanın alt kısımlarında paketleme esnasında hava alması için boşluk bırakılır öylece eşya depolama ya uygun hale getirilir.

Eşya depolama, da yatak odası çocuk odası: evinizde yatak odası modüler mobilyalar de monte edilerek paketlenir varsa kıyafetler ve yatak yorgan türü şeyler uygun paketleme malzemesi ile paketlenir yatak baza türü eşyalar köpüklü naylonlar ile ambalaj edilir ve eşya depolama ya uygun hale getirilir. de monte edilecek mobilyaların üzerlerine spikerler ile numaralandırma yapılır ev eşyası depolama diğer odalar: evlerde değişik şekillerde odalar bulunmaktadır bazı evlerde oturma odası bazı evlerde çalışma odası bulunur bu odalarda aynı şekilde paketlenir çalışma odalarında bulunan kitaplar kitap kolilerine koyulur ve üzerine not düşürülür. Oda da bulunan bilgisayar ve aparatları aynı şekilde paketlenir ve eşya depolama ya uygun hale getirilir.

EV EŞYASI DEPOLAMA
HEMEN ARA