• 08:00 - 23:30

  • Çalışma Saatlerimiz

Basit bir fikirle başladık.

Araçlarımız

Eğer ki şehirlerarası taşıma işlemi yaptırmak istiyorsanız , işiniz çok zor demektir.Kapınıza gelen kapalı olduğu varsayılan bir araca eşyalarınız yüklenerek eşyalarınız evinizden alınacaktır.Taşıma ücretinin ise yarısı peşin olarak tahsil edilecektir. Ayrıldığınız şehirde her şeyin normal gittiğini düşünürken , yeni yerleşiminizde olayın yeni bir boyutuna vakıf olursunuz.

Evinizin önünde duran araç, açık kasalı, taşeron çalışan (piyasa kamyonu), hayvan , kömür, sac veya hammadde naklinde kullanılan bir araçtır. Olaylardan bihaber kamyoncu da eşyaları indirtmek için sizden para talep eder. Zira yükleme esnasında ona da herhangi bir ücret ödenmemiş, tutarı varışta tahsil edeceği söylenmiştir. İşin bir başka boyutu ise ortalıkta eşyayı eve taşıyacak ve vaat edilen hizmetleri yerine getirecek kimselerin olmamasıdır.
Eğer ki şehirlerarası taşıma işlemi yaptırmak istiyorsanız , işiniz çok zor demektir.
Kapınıza gelen kapalı olduğu varsayılan bir araca eşyalarınız yüklenerek eşyalarınız evinizden alınacaktır.
Taşıma ücretinin ise yarısı peşin olarak tahsil edilecektir.

Ayrıldığınız şehirde her şeyin normal gittiğini düşünürken , yeni yerleşiminizde olayın yeni bir boyutuna vakıf olursunuz.Evinizin önünde duran araç, açık kasalı, taşeron çalışan (piyasa kamyonu), hayvan , kömür, sac veya hammadde naklinde kullanılan bir araçtır. Olaylardan bihaber kamyoncu da eşyaları indirtmek için sizden para talep eder. Zira yükleme esnasında ona da herhangi bir ücret ödenmemiş, tutarı varışta tahsil edeceği söylenmiştir. İşin bir başka boyutu ise ortalıkta eşyayı eve taşıyacak ve vaat edilen hizmetleri yerine getirecek kimselerin olmamasıdır.
Eğer ki şehirlerarası taşıma işlemi yaptırmak istiyorsanız , işiniz çok zor demektir.

Evden eve nakliyat hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için lütfen bizimle irtibat kurunuz.

Gölbaşı Evden Eve Nakliyat | 0312 484 51 36 - Gölbaşı Nakliye Hakkımızda

Hedefinize %100 güvenli bir şekilde ulaşın!

Deneyimli Kadromuz, Profesyonel Hizmet Anlayışı

37625
Evden Eve Taşımacılık
14576
Şehirler Arası Taşımacılık
6
Araç Filomuz
14
Çalışanlar

Hedefinize %100 güvenli bir şekilde ulaşın

Evden Eve Nakliyat

Gölbaşı Nakliye bu sektöre ev taşımacılığı işini en başarılı en kapsamlı yapan şirketlerden biridir. Öncelik itinalı her detaya dikkatle ev taşıması olacaktır. Sizin için değerli eşyalarınız bizim içinde değerlidir. Her eşyaya gösterilen önemi maksimumdatutarak hizmet veririz. Mutlaka her eşyayı kamyona ambalajlayarak yerleştiririz

Ofis İşyeri Taşıma

Telefon veya internet üzerinden bize ulaştığınız anda expertiz elemanımız sizinle randevu talep edecektir. Expertizden amaç eşyalarınızın yaklaşık hacim hesabının yapılması eşyanın sigorta değerinin tesbit edilmesidir. Expertiz elemanı eşyalarınızın miktarına göre size küçük ekonomik fiyatlı araba tavsiye edebilir. Expertiz elemanı aynı zamanda çalışacak ekibin kimlerden oluşması gerektiğinide karar verir.

Asansörlü Taşımacılık

Yurt Dışından özel olarak getirmiş olduğumuz nakliye asansörlerimizle modern taşıma sisteminin en önemli parçası haline gelen asansörlü taşıma hizmetini sizlere sunmaktayız. Eşyaların taşıma sırasında görebileceği hasarın riskini minimuma indiren nakliye asansörlerimizle siz de stressiz taşınmanın rahatlığını yaşayın.

Şehirler Arası Nakliyat

Gölbaşı Nakliyat olarak; uluslararası nakliye sektöründeki modern ve teknolojik gelişmeleri yakından takip eden, üst düzey hizmet kalitemizle çıtayı her zaman rakiplerimizin bir adım ötesine yükselten ve müşteri mutluluğu odaklı hizmet anlayışımızla taşınma işlemlerinizi sizlere hiçbir zahmet vermeden tamamlamaya çalışan bir firma olmaktan gurur duyuyoruz.

Kurumsal Taşımacılık

Profesyonel eksperlerimizin sizlerle yaptığı görüş alışverişi doğrultusunda ihtiyaçlarınız belirlendikten sonra taşıma günü geldiğinde profesyonel ekibimiz tarafından evden eve taşımadan farklı olarak ofis ve işyeri için özel olarak geliştirilmiş barkod sistemiyle oda oda taşıma işlemi gerçekleştirilir.

Eşya Depolama

Firmamızın eşyaya gösterdiği özen ve eşya depolama hassasiyetin temelinde insana duyduğu saygı yatar. Firmamız, saklanan ve depolanan her şeyin sizin için değerli olduğunun farkındadır. Bu bilinçle depolamadan önce eşyanın tabiatına en uygun ambalajı seçerek, nazik biçimde ambalajlar. Ambalajlanan eşyalarınızı toza, neme, haşerelere karşı dayanıklı özel olarak hazırlanan depolarımıza yerleştirilir.

Gölbaşı Nakliye Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular

Merak ettiğiniz sıkça sorulan soruları aşağıda listeleyebilirsiniz.

Evden eve nakliyat esnasında bizler; battaniye, fıçı, streç , bantlama, kolileme gibi nakliyat ambalajlaması yapmaktayız. Ambalajlama şeklini, iletişim esnasında mutlaka gündeme getiriniz.

HEMEN ARA